Automobilový závod TPCA je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation a francouzské skupiny PSA Peugeot Citroën. Modely Toyota AYGO, Peugeot 108 a Citroën C1 vyrábíme již od roku 2005 v průmyslové zóně Ovčáry u středočeského Kolína.
V současné době u nás pracuje 2 500 lidí.
Jsme jedním z největších exportérů a partnerství automobilek Toyota a PSA Peugeot Citroën nám dává zcela mimořádnou sílu.
I ty se můžeš stát součástí týmu!

Výrobní inženýr oddělení Svařovny

KOHO HLEDÁME?

Hledáme zodpovědného, spolehlivého a pečlivého kolegu na výrobní oddělení Svařovny, který se nezalekne stresových situací, rád se učí novým věcem a zlepšuje se v tom, co již zná.

CO POŽADUJEME?

- VŠ vzdělání technického nebo strojního zaměření
- Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- Znalost mluvené I písemné angličtiny na pokročilé úrovni ( denní využití při komunikaci s dodavateli)
- Znalost práce v programu AutoCAD podmínkou
- Velmi dobrá znalost MS Office ( Excel, Word, Outlook)
- Odolnost vůči stresu a stresovým situacím
- Organizační schopnosti, flexibilita a loajálnost
- Ochota a schopnost učit se novým věcem
- Samostatnost

NÁPLŇ PRÁCE:

- Podpora výrobního oddělení Svařovny
- Aktualizace rozvržení stávajícího zařízení
- Nastavení protiopatření při řešení výrobních problemů
- Příprava a implementace výrobních změn
- Denní komunikace s dodavateli ( ceští I zahraniční dodavatelé)
- Pravidelný reporting o stavu řešení problemů / ukolů

CO VÁM NABÍZÍME?

- Možnost realizace zajímavých samostatných projektů
- Závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- Firemní akce
- Roční bonus min. 28 500,- Kč (vyplácen po částech 3krát ročně v červenci, prosinci a únoru)
- atraktivní systém benefitů šitý na míru vašim potřebám (lze využít na sportovní aktivity, cestování, dovolenou, nákup knih, lékárnu, vzdělávání, hypotéku, benzín atp.)

Kontakt

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
Michaela Česáková
Průmyslová zóna Ovčáry 1
280 00  Kolín
Česká republika
Telefon: +420 736 526 374

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín